Nowoczesne finansowanie Rozłożone w czasie za 0%

Aplikacja MOTIPAY

Aplikacja Motoipay to nowoczesny sposób na opłacenie kosztów serwisowych oraz części za naprawę swojego samochodu. Dodatkowo w jednym miejscu znajdziesz atrakcyjne oferty partnerów tj. auta, leasingi, ubezpieczenia i części. Rozwijamy się z Wami i dla Was!

O aplikacji

Aplikacja MOTIPAY jest darmowa i pozwala na szybkie sfinansowanie naprawy samochodu. Jeśli do uszkodzenia auta doszło poza twoim miejscem zamieszkania i nie wiesz, gdzie szukać dobrego mechanika, wpisz swoją lokalizację w aplikacje MOTIPAY lub po prostu włącz lokalizację w telefonie. Nowoczesna technologia szybko wskaże najbliższego mechanika, który znajduje się w sieci MOTIPAY. Będziesz mógł od razu się z nim skontaktować przez aplikację, opisując swój problem, dzięki czemu przyjeżdżając do warsztatu od razu zostaniesz przyjęty. W pozostałych przypadkach aplikacja umożliwia wysłanie informacji o tym, że potrzebujesz lawety lub pomocy na miejscu zdarzenia.

Aplikacja MOTIPAY ułatwia życie kierowcom na każdej płaszczyźnie. Zainstaluj ją i przekonaj się, jak łatwo i intuicyjnie się jej używa!